live

В АП Порошенка була "чорна каса", гроші з якої роздавали депутатам у Раді, – Крюкова

Світлана Крюкова Скріншоти з відео

І робили це регулярно, стверджує журналістка

В Адміністрації президента України Петра Порошенка була "чорна каса", кошти з якої відправляли до парламенту для виплати "гонорарів" народним депутатам.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

Світлана Крюкова, посилаючись на власні джерела, повідомила, що в Адміністрації президента Петра Порошенка була своя "чорна каса".

"У нього в Офісі президента була "чорна каса", яку в чорні сумки, як розповідав Олександр Онищенко, регулярно, таємним ліфтом, спускали вниз, укладали в багажник і возили до Верховної Ради для того, щоб роздавати гонорари народним депутатам, і це – факт. Факт, який мені підтвердили ті люди, які брали ці гроші за голосування. Непублічно, тому що якби вони це сказали публічно, вони понесли б за це відповідальність", – заявила журналістка.

Світлана Крюкова продовжила: "Зберігаючи анонімність своїх джерел, можу сказати, що робили це регулярно. Крім того, отримували ці гроші, в тому числі і депутати від фракції БПП, тому що Порошенко як людина жадібна, він не всім платив гроші регулярно. Тобто у нього є і, як і раніше, до речі теж, і були ті, які знаходяться на регулярній ставці, а були ті, яким він не платив".

Новини за темою: Ляшко про "конверти": Якщо нардепам доплачують, вони не мають права бути депутатами

"Іншої можливості заробити, крім, як ось так, у парламенті, крім депутатських запитів та іншої дрібно-капосної корупції, у принципі, немає, а тут великі куші. Тому він регулярно платив щодо принципово важливих для нього, і, як ми вже розуміємо, для Байдена, законопроєктів цим депутатам, і, як і раніше, не поніс відповідальності. НАБУ, наскільки я знаю, відкрило кілька проваджень щодо цього, але так ця справа і не була доведена до кінця", – зазначила журналістка.

Новини за темою: "Слуги народу" вимагають підвищити їм зарплати в "конвертах", – журналістка

Раніше Світлана Крюкова заявила, що, якщо перші зарплати в конвертах, які отримали депутати від "Слуги народу", могли виходити від Коломойського, то у незаконних коштів, які нардепи отримали в день голосування за ринок землі, є кілька джерел.

Loading...