live

Уже друга весна на носі, а посадок досі немає, – Кацман

Володимир Кацман

Фото з відкритих джерел

Політики лише перед виборами обіцяють посадити корупціонерів

Уже друга весна на носі, а у нас досі немає посадок. Ось це ахіллесова п’ята не лише нашого правосуддя, а всього нашого політичного класу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі  ZIK  сказав політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"Мені все одно, з ким там гуляє Гладковський, мене цікавить те, яке рішення винесла судова інстанція по його звинуваченнях. Давайте задумаємося: у нас Гладковському були висунути звинувачення щодо недекларування його дружиною шуби і діамантів, Пашинському висунуто звинувачення щодо необережного поводження зі зброєю. У нас і Бочковському наручники одягали, але він у Фейсбуці пише, що відбився від усіх атак і звинувачень. Виходить так, що одних у нас показово арештовують, коли їхня вина не доведена, а інших затримують, висувають звинувачення, але ті звинувачення розбиваються, бо вони не у розкраданні бюджету, не в мародерстві на армії і не в тому, що гинуть наші хлопці. Ось в чому ахіллесова п’ята нашого правосуддя", – зазначив Володимир Кацман.

Так, зауважив політичний експерт, політики лише перед виборами обіцяють посадити корупціонерів, а коли приходять до влади, забувають про свої обіцянки.

"Те, що Гладковський гуляє по Європі, мені Андрій Пальчевський розповідав давно. А де звинувачення, де "весна прийде – саджати будемо"? Уже друга весна на носі, а у нас досі немає посадок. Ось це ахіллесова п’ята не лише нашого правосуддя, а всього нашого політичного класу. Перед виборами вони усі гарно розповідають, як будуть саджати корупціонерів, як повернуть гроші у бюджет, як ми заживемо гарно. Але потім, приходячи до влади, ці корупціонери починають або домовлятися з новою владою, або використовувати її прогалини", – прокоментував Володимир Кацман.

Нагадаємо, 19 жовтня Вищий антикорупційний суд відправив під арешт на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 10,6 млн грн ексзаступника секретаря РНБО.  

НАБУ відкрило справу проти Гладковського за фактом недекларування 1,3 млн гривень. За фактом цієї справи, Гладковський не задекларував за 2015 рік вартість корпоративних прав у кіпрської компанії і наявність у сина корпоративних прав у "Київобленерго". Також в його декларації відсутня інформація про автомобілі сина.

Пізніше Вищий антикорупційний суд не задовольнив позов НАБУ проти колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.Loading...
Loading...
Loading...