live

Усі знають, що Сивохо – довірена особа президента, – Кучеренко про інцидент із радником секретаря РНБО

ZIK

Сивохо є радником на громадських засадах, зазначив нардеп

Сергій Сивохо є радником секретаря РНБО на громадських засадах. Секретар РНБО Данилов уже заявив, що пан Сивохо ніколи не мав жодних офіційних повноважень представляти позицію РНБО. Тепер дуже важливою є позиція президента України.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко.

Олексій Кучеренко, коментуючи інцидент із радником секретаря РНБО Сергієм Сивохо, поставив риторичне запитання, чи має право громадянин презентувати якусь свою платформу на зборах громадян, і відразу дав відповідь, що, безумовно, має. Водночас, Олексій Кучеренко наголосив, що ключовий момент – чи пан Сивохо представляв платформу як громадянин чи як чийсь представник.

"Це якісь були громадські слухання. Ми знаємо, що останні десь пів року він – у нього візитівка "радник секретаря Ради національної безпеки та оборони". Ну, чудово. Я давно зрозумів, що він радник на громадських засадах. Їх у секретаря 11. Вибачте, що таке радник? Ну, радь собі. І перше, що зробив Данилов як чиновник, він сказав: пан Сивохо ніколи не мав жодних офіційних повноважень представляти позицію РНБО. Крапка", – зазначив Олексій Кучеренко.

Новини за темою: Це старт роботи Платформи: Сивохо розповів, хто стоїть за нападами на нього та що він робитиме далі

Гість ток-шоу продовжив: "А далі, як будуть події розвиватися, отут цікаве питання. Бо всі ж знають, що він – певна довірена особа особисто президента України. Він із ним у товариських стосунках… Я розумію, що це певний тестер, пан Сивохо взяв на себе цю місію. Я побачив, як секретар РНБО тут же, офіційно… І тепер дуже важлива позиція президента України, бо він скаже – він тут ні до чого або він тут до чого".

Олексій Кучеренко також додав, що категорично не підтримує радикальні настрої тих, хто атакував Сергія Сивохо.

Як повідомляли, у Києві відбулися зіткнення на презентації Національної платформи примирення між представниками Нацкорпусу і Сергієм Сивохо.

Під час презентації радикали перекрили вхід і зривали захід, який проводив Сивохо. Після цього вони назвали Сивохо зрадником і ворогом України, оскільки той не називає Росію ворогом.

Згодом Сивохо прокоментував цю ситуацію і заявив, що "деяким мир не потрібен і що вони хочуть війни, тому що війна — це бізнес і великі гроші".

Loading...