Усі члени комітету ВРУ мають пройти тест на коронавірус, - нардеп

Ігор Кривошеєв Фото з відкритих джерел

Шахов востаннє відвідував засідання комітету 12 березня

Усі члени Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування 18 березня повинні пройти перевірку на зараження коронавірусом через спільне відвідування засідання з нардепом Сергієм Шаховим, у якого діагностували цю недугу. Про це заявив інший член комітету, депутат Ігор Кривошеєв, повідомляє УНН

За попередньою інформацією, Шахов востаннє відвідував засідання комітету 12 березня. 

"Наскільки я пам’ятаю, він (Шахов — ред.) недовго був на комітеті, не був все засідання. Щодо інших членів комітету — здається... у нас вчора пройшло засідання, і з тих пір, здається, ні в кого ніяких симптомів", — зазначив Кривошеєв.

Попри це нардеп наголосив, що з проханням перейти на самоізоляцію до нього не зверталися, таке рішення він прийняв самостійно.

"Я це сам вирішив. Зараз піднімається питання про те, що треба зробити тести (на коронавірус — ред.). Я думаю, за сьогодні зробимо всі (члени комітету — ред.), ми ж мали контакт", — сказав він.

Водночас на питання про те, чи весь комітет тепер піде на самоізоляцію, нардеп відповів "підозрюю що так".

Новини за темою: Члени комітету ВР, з якими контактував хворий на коронавірус Шахов, йдуть на карантин: Відомо, про кого йде мова

Нагадаємо, сьогодні, 18 березня, стало відомо, що народний депутат та член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов захворів на коронавірусну інфекцію.

Згодом у ВРУ заявили, що співробітники Міністерства охорони здоров’я додатково проведуть санітарно-епідеміологічні заходи у тих комітетах, в роботі яких брав участь заражений на коронавірус народний депутат Сергій Шахов.

Loading...