Усе віддати і нічого не чіпати: Ігор Палиця застеріг від розвалу оборонного сектору

Ігор Палиця Скріншот відео

Нардеп поцікавився, чому досі немає прозорості у питаннях щодо використання військового збору

Україну готують до того, що українці не будуть виготовляти свою зброю, а купуватимуть її за кордоном, притім, на це Україні з-за кордону будуть давати кредити.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат (група "За майбутнє") Ігор Палиця.

"У чому велика роль, що програв Порошенко? Скандал з Гладковським, розкрадання у збройному секторі, в оборонному секторі. До цього часу ми нічого не бачимо і не знаємо, а там бюджет – більше 100 млрд. 1,5% військового збору, який всі платять, куди він іде? Де прозорість? Нам обіцяли, що ми будемо бачити ці мільярди, ми не бачимо цього. Куди вони ідуть? Туди, де й ішли, де Абромавічус, людина з українським громадянством незаконно отриманим, як ми чули з "плівок Байдена і Порошенка", далі керує нашим оборонним сектором, далі розвалює його", – сказав гість програми.

Ігор Палиця продовжив: "Україну готують до того, що ми будемо купувати не свою зброю і не виробляти свою, а за кордоном, на яку нам з-за кордону будуть давати кредити… Для чого іноземцям, щоб ми були самостійні і виробляли зброю? Вони нам дають кредит, а за цей кредит ми купимо у їхнього військово-промислового комплексу зброю. Нас готують до того, що ми маємо їсти тільки те, що вони виробляють, заробляти стільки, скільки вони дозволяють, віддати землю, віддати ліс і руками нічого не чіпати – будуть працювати роботи".

Новини за темою: На заводі "Укроборонпрому" зафіксували спалах коронавірусу

Як повідомляли, у державному концерні "Укроборонпром" мають намір створити щонайменше шість галузевих корпорацій, а сам концерн ліквідувати.

Нагадаємо, держконцерн "Укроборонпром" веде переговори про передачу державного заводу "Буревісник", який виробляв апарати штучної вентиляції легенів, під приватизацію.

Loading...