Уряд затвердив плани формування територій громад ще для чотирьох областей

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль

Урядовий портал

Найближчим часом в уряді планують затвердити документи ще трьох областей та АР Крим

У середу, 20 травня, Кабінет Міністрів України затвердив плани стосовно територій громад Київської, Рівненської, Сумської та Дніпропетровської областей. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.

"Ще один крок до створення успішних громад. Щойно Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад чотирьох областей: Дніпропетровської, Київської (обидві — з доопрацюваннями), Сумської та Рівненської, - зазначив глава уряду. 

Telegram-канал Дениса Шмигаля

Водночас прем'єр-міністр наголосив, що найближчим часом уряд планує затвердити документи ще трьох областей та АР Крим. За словами Шмигаля, це потрібно для того, щоб "охопити перспективними планами 100% території країни та продовжити успішну реформу децентралізацїі". 

Нагадаємо, 6 травня Кабмін затвердив перспективні плани формування територій громад Вінницької, Донецької, Черкаської та Чернівецької областей.

А 13 травня уряд ухвалив ще п’ять планів формування територій громад Волинської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської та Закарпатської областей.Loading...