Новини » Політика Читать эту новость на русском

Уряд відправлять у відставку після місцевих виборів, а парламент до кінця року ще "пропетляє", – Карасьов

Вадим Карасьов Фото - скріншот

Президенту України Володимиру Зеленському немає сенсу змінювати ВРУ, зауважив політолог

Кабінет міністрів України відправлять у відставку після місцевих виборів, окрім міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. А дострокових парламентських виборів найближчим часом не буде.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Експерт прогнозує, що після виборів чинний Кабінет міністрів України змінять, за винятком очільника МВС.

"Що ж до дострокових виборів, то поки що навряд. І взагалі, якщо у нас і будуть дострокові вибори у парламент, то вони будуть десь приблизно одночасно з президентськими виборами. Не буде сенсу проводити дострокові парламентські вибори без дострокових президентських виборів", – зазначив Вадим Карасьов.

Політолог додав, що, на його думку, президенту України Володимиру Зеленському немає сенсу змінювати парламент, адже монобільшості у нього вже не буде. А зараз, продовжив Вадим Карасьов, якою б не була монобільшість у Верховній Раді з різними групами впливу, юридично вона існує. Натомість після дострокових парламентських виборів не виключено, що у Верховній Раді може утворитися опозиційна до президента коаліція, зазначив Вадим Карасьов.

Новини за темою: Журналіст Кацман: Міністри і прем'єр зобов'язані щодня доповідати платникам податків про свої успіхи в боротьбі з бідністю

Експерт резюмував, що до кінця 2020 року ротації можуть бути лише у КМУ, а парламент до кінця року ще "пропетляє".

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради України, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук заявив, що міністрів економіки та фінансів невдовзі можуть відправити у відставку.

Додамо, народний депутат України від фракції "Слуга народу" Олександр Качура повідомляв, що фракція "Слуга народу" має домовленість з усім складом Кабміну – якщо 70% нардепів висловлять недовіру якомусь міністру, він повинен піти у відставку.

Слід зауважити, голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що, на його думку, недоцільно здійснювати кадрові зміни в економічному блоці уряду під час затвердження державного бюджету на 2021 рік.

Loading...