Уряд Шмигаля може змагатися хіба що зі своїм попередником – урядом Гончарука, – Мосійчук

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

Таких урядів, як оці два останніх, в Україні за всі роки не було

Уряд Дениса Шмигаля може змагатися хіба що зі своїм попередником – з урядом Гончарука.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України попередніх скликань Ігор Мосійчук.

Ігор Мосійчук зауважив, що його оцінка діяльності уряду Шмигаля – тверда "двійка". Але можна було б і "одиничку" поставити, тому що жодна обіцянка не виконана.

"Більше того, немає жодних здобутків. А те, що вони називають здобутками, то швидше викликає у суспільстві більше запитань, аніж відповідей. Відповідно, провал у економіці, у медичному забезпеченні, провал з коронавірусом, економіка некерована, в енергетиці катастрофа", – наголосив політик.

За його словами, єдиним здобутком, яким може похвалити уряд Шмигаля – це те, що в обіг в Україні пішло слово "шмиганоміка".

Новини за темою: Медведчук: Уряд профнепридатний і не готовий вирішувати найважливіші економічні і соціальні питання

""Шмиганоміка" –  це коли шмигають якісь незрозумілі, випадково підібрані люди по урядовій будівлі. Не відомо, що вони роблять, а країна погружена в хаос і анархію. Тому чим швидше цей уряд піде, чим швидше на його місце прийдуть фахівці, професіонали, тим краще. Бо такого уряду, він може змагатися хіба що зі своїм попередником – з урядом Гончарука. От вони між собою можуть змагатися. Бо таких урядів, як оці два останніх, в Україні за всі роки не було. При будь-якій владі не було!" – акцентував Ігор Мосійчук.

Раніше політолог Тарас Загородній заявив, що найімовірніше, відставка чинного прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля може бути перед місцевими виборами, тому що ситуація в економіці буде досить-таки критична.

Loading...