Уряд призначив виконувача обов’язків міністра енергетики: Що про нього відомо

Віталій Шубін Фото з відкритих джерел

До цього новопризначений працював першим заступником міністра енергетики та захисту довкілля України

Уряд уповноважив Віталія Шубіна на тимчасове виконання обов’язків міністра енергетики та захисту довкілля України. Відповідне рішення було ухвалене на позачерговому засіданні Кабміну 10 березня, повідомляє Урядовий портал.

До цього Шубін працював першим заступником міністра енергетики та захисту довкілля України. Його було призначено на відповідну посаду у листопаді 2019 року.

Як зазначається на сайті Міненерго, народився чиновник 1982 року. Закінчив у 2004 році "Київський університет туризму, економіки і права" за спеціальністю "Правознавство", кваліфікація – юрист, та у 2011 році Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління", кваліфікація – магістр державного управління.

З 2004 по 2011 рік був юрисконсультом відділу претензійно-позовної роботи, юрисконсультом ІІ категорії, юрисконсультом І категорії, провідним юрисконсультом, начальником юридичного відділу Департаменту правового забезпечення Державного підприємства "Енергоринок".

З 2011 по 2014 рік займав посади у "ДТЕК".

У 2014 – 2016 роках працював у ТОВ "Енергетичні ресурси України".

Протягом 2017 – 2018 років - працював директором, директором за сумісництвом ТОВ "Арцизька вітрова електростанція", а також очолював за сумісництвом ТОВ "Ізмаїльська вітрова електростанція", ТОВ "Кілійська вітрова електростанція", ТОВ "Суворівська вітрова електростанція" на Одещині.

З лютого 2018 року до моменту призначення першим заступником міністра працював директором ТОВ "Дніпро-Бузька вітрова електростанція" на Херсонщині.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що уряд уповноважив на тимчасове виконання обов'язків деяких міністрів їхніх заступників. Так, Павло Кухта очолив Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Юрій Полюхович – Міністерство освіти і науки; Світлана Фоменко – Міністерство культури, молоді та спорту.

Loading...