Уряд призначив Шкарлета в.о. міністра освіти: Що про нього відомо

Сергій Шкарлет Фото з відкритих джерел

З 2010 року Шкарлет обіймав посаду ректора Чернігівського технологічного університету

Кабінет міністрів України призначив Сергія Шкарлета на посаду заступника міністра освіти та виконувачем обов'язків міністра. Про це 25 червня заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє "Укрінформ".

Як відомо, раніше виконувачкою обов'язків міністра освіти була Любомира Мандзій.

"У нас відбувається призначення заступника міністра освіти та науки та покладання виконання обов'язків на Шкарлета Сергія Миколайовича. Я принагідно дякую Любомирі Степанівні (Мандзій - ред.) за такий тягар, який вона несла із честю та гідністю, виконуючи обов'язки міністра освіти", – зазначив глава уряду.

Новини за темою: Зеленський назвав трьох кандидатів на пост міністра освіти

Довідка:
Сергій Шкарлет - доктор економічних наук, заслужений діяч науки та техніки України. У травні 2010 року став ректором Національного університету "Чернігівська політехніка".

У 2004 та 2010 роках на президентських виборах Шкарлет підтримував кандидатуру Віктора Януковича. Був членом Партії регіонів, у 2010-2015 роках від цієї політсили обирався депутатом Чернігівської обласної ради VI скликання.

У 2015 році на місцевих виборах балотувався до Чернігівської обласної ради від Блоку Петра Порошенка, однак обраний не був.

У 2016 році Шкарлет був нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. У 2017-му в складі колективу отримав Державну премію України в галузі освіти. З 2016 року Шкарлет почав очолювати Експертну раду з питань проведення експертизи дисертаційних робіт з проблем секторального розвитку та підприємництва МОН України.

Новини за темою: "Навіщо держава витрачала свої гроші": Зеленський обговорив з ректорами "кадровий голод"

Нагадаємо, минулого тижня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вніс у Верховну Раду проєкт постанови про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти та науки. 

Loading...