Уряд провалив комунікацію з регіонами у питанні нових карантинних обмежень, - Палиця

Ігор Палиця Фото з відкритих джерел

Народний обранець переконаний, що завершення реформи децентралізації дозволить Україні вийти з коронавірусної кризи

Лідер партії "За майбутнє" Ігор Палиця вважає, що в уряді абсолютно відсутнє стратегічне державницьке мислення. Це доводить ситуація, яка склалася в країні після введення нових карантинних обмежень. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на сторінку лідера партії в Facebook. 

"Реакція деяких міст на нові карантинні обмеження – це не бунт. Це результат повністю проваленої комунікації з регіонами. Це невміння засвоювати попередні уроки. Показово, що в цій ситуації Шмигаль вирішив провести нараду з мерами лише за фактом нового конфлікту. Тобто заздалегідь, щоб унеможливити подібну проблему, цього не можна було зробити? На жаль, подібний стиль комунікації зайвий раз доводить, що в уряді абсолютно відсутнє стратегічне державницьке мислення", – зазначив політик.

Палиця додав, що завершення реформи децентралізації дозволить Україні вийти з коронавірусної кризи.

"Так, адаптивний карантин потрібен і має бути. Безумовно. Це логічно зумовлюється різною статистикою захворюваності. Але все це повинно відбуватися в умовах нормальної партнерської комунікації. Саме міська влада несе на собі практично весь тягар боротьби з коронавірусом та його наслідками. Перш за все, економічними та соціальними. Адже все фінансове навантаження лягло на місцеві бюджети. Тому наша команда активно обстоює децентралізацію, яка полягатиме не лише у перерозподілі економічних повноважень, а й у зміні самого ставлення до місцевого самоврядування", – підсумував лідер партії "За майбутнє".

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні почали працювати нові правила адаптивного карантину, який було продовжено до 31 серпня. Всі регіони розділено на "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "червону" зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Перелік регіонів, які увійшли до тієї чи іншої зони, Держкомісія ТЕБ та НС визначатиме щоп'ятниці, перехід регіону до іншої зони відбуватиметься з понеділка.

З 3 серпня "червону" зону встановлено в Луцьку, Тернополі та Кіцманському районі Чернівецької області. Однак депутати міських рад Луцька та Тернополя вирішили не посилювати карантин відповідно до вимог "червоної" зони.

 

Loading...