Уряд перейшов на надзвичайний режим роботи через COVID-19

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

В Україні стали фіксувати різке зростання кількості хворих

Кабінет міністрів України з суботи, 8 серпня, переходить на надзвичайний режим роботи у зв'язку з різким погіршенням епідеміологічної ситуації через коронавірус СOVID-19. Про це повідомляє пресслужба уряду. 

Так, коментуючи рішення Державної комісії ТЕБ та НС, Шмигаль, наголосив, що стрімке погіршення епідемічної ситуації в Україні вимагає скоординованих дій влади на всіх рівнях.

"Із завтрашнього дня (8 серпня - ред.) Уряд переходить на надзвичайний режим роботи: декілька разів на тиждень будуть проводитись засідання комісії ТЕБ та НС для посилення контролю над епідемічною ситуацією в країні", — заявив Прем’єр-міністр.

Новини за темою: Стало багато складних випадків, перебіг хвороби почав змінюватися, - МОЗ про COVID-19

Зауважимо, в Украні другу добу поспіль фіксують понад 1400 випадків коронавірусу. Так, нещодавно МОЗ повідомило про 1453 нових інфікованих, а протягом минулої доби лабораторно підтвердили ще 1489 нових випадків хвороби. Найгірша ситуація спостерігається у Києві та Львівській області. 

Нагадаємо, напередодні Денис Шмигаль заявляв, що у зв'язку з погіршенням епідситуації Кабмін 8 серпня збереться на позачергове засідання

Loading...