Уряд обрав нового т.в.о. міністра освіти і науки України: Що про неї відомо

Т.в.о. міністра освіти і науки України Любомира Мандзій Фото з відкритих джерел

Раніше вона була заступницею ексміністра освіти і науки України Ганни Новосад

Уряд змінив тимчасову виконувачку обов’язків міністра освіти і науки - тепер ці обов'язки поклали на Любомиру Мандзій.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

Новообрана т.в.о. міністра освіти і науки заявила, що через пандемію коронавірусу перед міністерством стоїть безліч викликів і часу на повільні рішення немає.

"Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого", - зазначила Мандзій.

До неї обов'язки міністра освіти і науки виконував Юрій Полюхович.

Довідково:

Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року у с. Опака Дрогобицького району Львівської області.

1995-го закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Географія".

Упродовж 1998-2001 рр. за спеціальністю "Політичні інститути та процеси" навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2003 р. захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента.

З 2001 року до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка.

Протягом 2016-2019 рр. – директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

Новини за темою: Навчання у школах буде дистанційним, а пробне ЗНО перенесуть: У КМДА розповіли про обмеження через коронавірус

11 вересня 2019 року Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника 11-го міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Вільно володіє польською мовою, а також має достатній рівень англійської.

Як повідомлялося раніше, 13 березня президент Володимир Зеленський підписав закон України "Про повну загальну середню освіту", який Верховна Рада ухвалила 16 січня 2020 року.

Новини за темою: Уряд може запровадити надзвичайну ситуацію по всій країні, - ЗМІ

Згодом, 18 березня, закон "Про повну загальну середню освіту" набрав чинності.

Loading...