В Україні через коронавірус обмежили кількість пунктів пропуску через державний кордон

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль

Урядовий портал

Відповідне розпорядження ухвалене на засіданні Кабміну за участі президента

Уряд прийняв рішення про обмеження кількості пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-2019. Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

"Враховуючи значне зростання кількості захворювання на коронавірусну інфекцію та високий рівень транскордонної міграції населення, Державна комісія (з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, - ред.) надала відповідні пропозиції. На виконання цих рішень розроблене розпорядження щодо обмеження кількості пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю для запобіганню загроз занесенню та поширенню на територію України коронавірусної інфекції", - зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Кількість та які саме пункти залишаться відкритими, буде визначено сьогодні, 13 березня, на Раді національної безпеки і оборони.

У свою чергу прем'єр-міністр України Денис Шмигаль підкреслив, що всі українці, які наразі перебувають за кордоном, зможуть безперешкодно повернутися до країни.

"На сьогодні за межами нашої держави знаходяться тисячі громадян України. Безумовно, кожен українець зможе повернутися додому", - наголосив голова уряду. 

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що всі консульства України за кордоном готові надавати максимальне сприяння громадянам України для їх захисту та повернення додому у разі виявлення такого бажання.

Нагадаємо, всього в Україні було зареєстровано 55 підозр на захворювання коронавірусом, три зразки ще досліджуються.

Станом на 13 березня в Україні зафіксовано три випадки зараження коронавірусом - два у Чернівецькій області та один у Житомирській області.

Крім того, по всій країні починаючи від 12 березня було запроваджено обмежувальні заходи у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Loading...