live

Уряд нічого не зробив для українців, понад те – нас цинічно обманюють, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото - скріншот

"Як вони збираються знизити ціни? За рахунок чого?"

Заяви уряду про зниження сум у платіжках є черговим фейком та маніпуляцією, оскільки тарифи лише зростають.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася у парламентаря, що уряд за 5 місяців своєї роботи зробив для українців.

Олександр Дубінський заявив: "Знаєте, по-перше, нічого, і ми з вами це прекрасно розуміємо, кожного дня заходячи у магазин, відкриваючи холодильник чи отримуючи платіжку. Понад те, нас системно обманюють, цинічно обманюють. У листопаді нам розповідали, що у грудні ми заплатимо менше за комунальні послуги. У грудні ми заплатили більше. Потім та ж історія була у січні, та ж історія зараз на лютий. Із лютим я хоча б можу зрозуміти логіку – у лютому менше днів, аніж у січні, і з огляду на це платіжка може бути меншою, суто математично. Та і то навряд чи. Знову ж поговоримо: теплоносії підіймаються у ціні, опалення зростає. Куб гарячої води зростає, куб холодної води зростає. Газ: було 4,25, стало 4,65, ціна куба газу для населення. Як вони збираються знизити ціни? За рахунок чого? Черговий фейк, черговий обман, чергова маніпуляція".

Новини за темою: У Міненерго пояснили, чому відбулося розділення платіжок за газ

Як повідомляли, нардеп Олександр Дубінський радить позбутися зі "Слуги народу" тих, хто інтелектуально не дотягує до рівня народного депутата.

Парламентар також розкритикував управління фракцією "Слуга народу" у ВРУ і заявив, що вину за те, що фракція не голосує за певні законопроєкти, намагаються перекинути на голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Повне відео інтерв’ю зі спецгостем головного політичного ток-шоу країни "Народ проти" народним депутатом Олександром Дубінським можна переглянути тут.

Loading...