Кабмін ліквідує Державну фіскальну службу до кінця року

Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Скасування ДФС є умовою для другого траншу макрофінансової допомоги Україні

Кабінет міністрів України хоче ліквідувати Державну фіскальну службу до кінця поточного року. Скасування ДФС є фактично умовою для другого траншу макрофінансової допомоги для України, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час візиту в Брюссель, передає "РБК-Україна".

"Це один з маячків для другого траншу. Це фактично умова для другого траншу. До кінця року ми повинні затвердити концепцію реформування державної податкової служби", - заявив голова уряду.

Прем'єр-міністр роз'яснив, що саме є однією з умов отримання другого траншу в рамках п'ятої програми надання Україні макрофінансової допомоги.

"Наша ідеологія, це має бути інтелектуальний орган (замість Державної фіскальної служби, - ред.). Не силовим, а інтелектуальним. Тобто, орган, який буде мати доступ до баз даних, ресурсів, який буде інтелектуально шукати фінансові порушення, викривати їх і передавати їх у відповідний орган", - сказав Денис Шмигаль.

Новини за темою: Шмигаль назвав умови отримання траншу від Євросоюзу

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, яким чином витратять 2,1 млрд доларів траншу, наданого Міжнародним валютним фондом Україні. Зокрема, кошти пішли напряму в бюджет, щоб уряд продовжив ефективно долати наслідки коронакризи.

Loading...