Уряд Гончарука завів ситуацію у глуху безвихідь, – Кацман

Володимир Кацман

Фото з відкритих джерел

Цих мінусів можна назбирати дуже багато, каже експерт

Оцінювати новий склад уряду можна буде тоді, коли стане відомо, який курс взяв Кабінет міністрів на чолі з Денисом Шмигалем.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Ведучі звернулися до експерта із запитанням щодо того, як він оцінює новий "розклад" Кабінету міністрів України.

"Розклад" можна буде оцінювати, коли ми почуємо, а який курс взяв цей уряд – оновлений чи не оновлений. Ось я абсолютно згоден з оцінкою, що це "шило на мило", взагалі. Ті "нові" обличчя – нові в лапках, – які обіцяли нам у владі, виявилися досить старими фахівцями", – заявив Володимир Кацман.

Новини за темою: Прийшов з нізвідки і пішов в нікуди: Москаль про відставку Гончарука

Експерт зауважив: "Уряд Гончарука завів ситуацію не просто в глухий кут, а в глуху безвихідь, у прірву, в якусь катастрофічну ситуацію, тому що в економіці мінус 8% падіння промисловості, від 5% до 8% щомісяця; мінус 30% вантажопотік; мінус 9 млрд грн на митниці надходжень до держбюджету і ще, ще... Можна цих мінусів назбирати дуже багато. Але коли змінюється команда, то команда бере якийсь новий курс... Та ні, не почули ми ніякого нового курсу ".

Нагадаємо, Верховна Рада 4 березня на позачерговому засіданні 353 голосами "за" відправила у відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Новим прем’єр-міністром України став Денис Шмигаль.

Верховна Рада України 277 голосами проголосувала за новий склад Кабінету Міністрів на чолі з Денисом Шмигалем.

Читайте також: "Парламент відправив уряд Гончарука у відставку: Кого призначать в оновлений склад Кабміну?"Loading...