live

Уряд Гончарука "ухайдохав" економіку і дійшов до ситуації, коли у бюджеті "миша повісилася", – Розенко

Павло Розенко Фото - скріншот

У перші 2 місяці 2020 року бюджет недоотримав 40 млрд грн

Гончарук за пів року, як він сам сказав, "ухайдохав" повністю економіку, і вони прийшли до рівня, коли у бюджеті миша повісилася.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Павло Розенко зазначив, що уряд Володимира Гройсмана передав наступникам економічне зростання на рівні 4,6% і 120 млрд грн на рахунках у казначействі.

"А Гончарук за пів року, як він сам сказав, "ухайдохав" повністю економіку, і вони прийшли до рівня, коли у бюджеті там миша повісилася. У перші два місяці 2020 року бюджет недоотримав через діяльність вже нинішньої влади 40 млрд грн, але, вибачте, це не є проблемою українських пенсіонерів. Бо український пенсіонер мав – і уряд був зобов’язаний це зробити – отримати перерахунок пенсій 1 березня. Вибачте, коли влада закликає людей до якихось самообмежень, влада повинна показати приклад себе. І перше, що мав прийняти уряд в умовах кризи, це обмежити фінансування всіх органів влади, починаючи з власних зарплат, премій – завершуючи забороною закупівлі автомобілів, комп’ютерної техніки, меблів тощо, тобто, режим жорсткої економії", – наголосив Павло Розенко.

Новини за темою: Бойко: Уряд Гончарука обвалив вітчизняну промисловість

Нагадаємо, 4 березня Верховна Рада України звільнила Олексія Гончарука з посади прем’єр-міністра України.

Читайте також: "Уряд Гончарука пішов у відставку: Як голосував парламент за це рішення по фракціях".

Loading...