Уряд дозволив іноземцям відкривати рахунки в українських банках

proua.com.ua

Міністри запевняють, що така зміна призведе до поліпшення інвестиційного клімату

Кабінет міністрів схвалив постанову, яка дозволяє іноземним громадянам відкривати банківські рахунки в Україні. Про це пише "РБК-Україна".

Зокрема, постанова "Про реалізацію експериментального проєкту із запровадження та реалізації в Україні електронного резидентства" ставить перед собою мету впровадження механізму набуття зацікавленими іноземцями та особами без громадянства статусу електронного резидента. Зазначається, що рахунок в українському банку можна буде відкрити дистанційно через онлайн-сервіс.

"Електронний резидент набуває можливостей відкрити рахунок в банку тощо, отримувати в режимі онлайн адміністративні послуги, укладати електронні договори, тощо", - йдеться в тексті пояснювальної записки.

Міністри запевняють, що така зміна призведе до поліпшення інвестиційного клімату в країні, активізації та подальшому розвитку національної економіки, збільшення ВВП, збільшення надходжень до державного бюджету тощо.

Новини за темою: Нацбанк знизив облікову ставку до найнижчого рівня в історії України

Нагадаємо, у травні 2020 року українські банки отримали 3,756 млрд грн чистого прибутку - це на 29,3% менше, ніж за аналогічний період минулого року (5,313 млрд грн).

Loading...