Уповноважений із земельних питань: Президент вважає, що найскладніші реформи слід виконати у перший рік роботи

Уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко Фото - скріншот

Президент не приховував, що є прихильником земельної реформи, каже Роман Лещенко

Президент виступає за те, щоб в Україні був цивілізований ринок землі і підтримує філософію, що найскладніші державні рішення треба робити у перший рік своєї роботи.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко поцікавилася у Романа Лещенка, чому влада так поспішає із "земельним" законопроєктом і не дослухається до вимог щодо проведення референдуму з цього питання.

Уповноважений президента із земельних питань зауважив, що президент України не приховував того, що є прихильником земельної реформи, і виступає за те, щоб в Україні був цивілізований ринок землі. З його слів, керівник держави вважає, що народ України дав йому достатній вотум довіри для того, щоб розпочати одне з найскладніших та найбільш непопулярних питань до розгляду.

Новини за темою: Частина мажоритарників від "Слуги народу" відмовляються підтримувати продаж землі, – Арахамія

"Він сьогодні втрачає свій рейтинг, він іде на ці кроки і він постійно перебуває у  діалозі. Прикладом цього є те, що уряд пропонував свою позицію, але громадянське суспільство окреслило, з чим воно не згідне: не згідне з концентрацією, з іноземцями і не згідне з механізмами, які пропонувалися первинно. Президент сказав: іноземці – тільки через референдум, концентрація – з 200 тисяч до 10 тисяч. І питання щодо механізмів готові також переглядати", – зазначив Роман Лещенко.

Новини за темою: "Продасте землю – закопаємо": Львівська молодь вийшла на акцію проти продажу землі

Гість ток-шоу продовжив: "Президент підтримує філософію, що найскладніші державні рішення треба робити у перший рік своєї роботи, тому що кожен наступний рік – це завжди втрата рейтингу, це зміни політичних підходів. І президент бере на себе відповідальність найскладніші реформи взяти і виконати у перший рік роботи".

Новини за темою: Разумков запевняє, що закон про ринок землі ухвалять за регламентом

Як відомо, 6 лютого Верховна Рада розпочала розгляд у другому читанні законопроєкту №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", яким запроваджується відкриття ринку землі.

Нагадаємо, депутати від "Опозиційної платформи – За життя" заблокували трибуну Верховної Ради, протестуючи проти продажу землі. У Раді сталася сутичка між депутатами від "Батьківщини" та "Слуги народу".

Тим часом, в центрі Києва тривав мітинг аграріїв, які вимагали не допустити ухвалення закону про ринок землі. Як повідомляли, під Верховною Радою між силовиками та мітингувальниками сталася масова штовханина.

Упродовж пленарного засідання 6 лютого Верховна Рада розглянула 184 поправки до "земельного" законопроєкту і жодну не підтримала.Loading...