"Укроборонпром" призначив нового керівника для ДП "Антонов"

ДП "Антонов" Фото з відкритих джерел

Раніше цю посаду обіймав Олександр Лось

Державний концерн "Укроборонпром", до складу якого входить ДП "Антонов", призначив виконувачем обов'язків генерального директора підприємства Сергія Бичкова. Про це повідомляє пресслужба концерну

Згідно з повідомленням, раніше посаду президента ДП "Антонов" обіймав  Олександр Лось, який був звільнений за власним бажанням. Водночас в "Укроборонпромі" сподіваються, що він залишиться працювати на держпідприємстві заступником генерального директора з проєктування.

Новини за темою: В "Укроборонпромі" заявили про плани розділити концерн на два холдинги

Як зазначається, новий в. о. гендиректора Сергій Бичков з вересня 2020 року обіймав посаду віцепрезидента, виконавчого директора ДП "Антонов". Він має науковий ступінь доктора технічних наук, професор.

Відзначений низкою державних нагород та почесних звань, зокрема, орденом "За заслуги" І ступеню, орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, а також є кавалером Національного ордену Франції "За заслуги". З 1969 року працював на підприємстві інженер-технологом.

Новини за темою: Посли G7 закликали до продовження реформи "Укроборонпрому"

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів України призначив колишнього генерального директора "Укроборонпрому" Айвараса Абромавичуса до наглядової ради "Ощадбанку".

 

 

Loading...