"Укроборонпром" перейменують та повністю змінять керівництво, - Уруський

Олег Уруський Фото з відкритих джерел

За його словами, назва "Укроборонпром" в Україні стала токсичною

Віцепрем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заявив, що керівництво і менеджмент держконцерну "Укроборонпром" замінять, а підприємство перейменують, передає "Укрінформ".

"Концерн підлягає істотній трансформації, тому що в тому вигляді, в якому він сьогодні існує, він існувати не може. Менеджмент також буде змінено. Наскільки я знаю, найближчим часом має відбутися зміна керівництва концерну. Далі буде заміна і всієї команди, яка працювала там останній рік", - розповів він.

Назва держконцерну, за словами Уруського, стала в Україні "токсичною" - її теж збираються змінити. "Укроборонпром" має перетворитися на керівну компанію з іншими функціями та мінімумом втручання в господарську діяльність холдингів.

Віцепрем'єр також розповів про плани створити ракетно-космічний центр "Південний", до якого увійдуть підприємства Державного космічного агентства, і аерокосмічну холдингову компанію, до якої приєднаються Держкосмічне агентство та авіаційні підприємства.

Раніше повідомлялося, що генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавічус може піти з посади.

Loading...