live

"Укроборонпром" виграв у російської компанії суд на 55 млн гривень

Укроборонпром. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Верховний суд неодноразово ставав на бік росіян, але врешті виніс рішення на користь заводу "Артема"

"Укроборонпром" виграв суд у російської компанії "Авіа-ФЕД-Сервіс" по справі проти заводу "Артема", в якій росіяни хотіли повернути 2,3 млн доларів за контракти на виготовлення товарів подвійного призначення. Про це у своєму Telegram повідомив Мустафа Найєм.

"Тільки що "Укроборонпром" виграв суд у російської компанії "Авіа-ФЕД-Сервіс" по справі проти заводу "Артема". Росіяни вимагали у українського оборонного заводу у примусовому порядку та всупереч санкціям і здоровому глузду повернути майже $2,3 млн за контракти на виготовлення товарів подвійного призначення", - написав він.

За словами Найєма, команда до кінця не вірила у перемогу, оскільки Верховний Суд неодноразово ставав на бік росіян.

Зазначається, що завод "Артема" – один із стратегічних виробників авіаційних керованих ракет класу "повітря-повітря", автоматизованих комплексів для підготовки та технічного обслуговування авіаційних керованих засобів ураження, протитанкових керованих ракет, а також приладів і обладнання для авіаційних літальних апаратів.

Раніше нардеп Олександр Дубінський заявляв, що завданням керівників "Укроборонпрому" з іноземним громадянством є розвал оборонного комплексу для того, щоб прибрати конкурента з міжнародного ринку озброєнь.Loading...
Loading...
Loading...