Україну змушуватимуть дати воду в анексований Крим, - Чубаров

Рефат Чубаров

Також політик зазначив, що води в Криму незабаром може не вистачати для військових потреб армії РФ

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров не виключає того, що Росія може піти на силові дії, а "третя сторона" переконуватиме Україну відновити водопостачання півострова. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

При цьому він закликав бути максимально уважними в найближчі місяці до подій, які будуть пов’язані з поставками дніпровської води в анексований Крим.  

"Швидше за все, росіяни можуть залучити третю сторону. Так було вже в 2015 році, коли до Криму перестала надходити електроенергія. Тоді як посередники були, в тому числі, учасники "нормандської четвірки". Вони зверталися до президента Порошенка, щоб він забезпечив постачання електроенергії", - зауважив Чубаров.

Він зазначив, що води в Криму незабаром може не вистачати для військових потреб російської армії. Тоді, каже голова Меджлісу, не виключений силовий тиск російської сторони на Україну.

"Я просто виходжу з того, що води в Криму буквально через півтора місяця практично не вистачатиме навіть на військові потреби. Якщо не буде по-іншому вода постачатися до Криму, вони можуть піти на силові дії. Силові дії означають просування військ для забезпечення контролю до тієї місцевості, звідки вода може постачатися до Криму", - додав чиновник.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Росією Криму спостерігається водний дефіцит і посуха, що наразі перетворюється на реальну загрозу для населення.

Loading...