Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україну втягують у конфлікт, – Ілля Кива про польоти американських бомбардувальників

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Наша держава стає заручницею ігор, застеріг парламентар

Польоти бомбардувальників США в повітряному просторі України – це ще одне свідчення зовнішнього керування нашою державою.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Парламентар, коментуючи навчання "Поінт Бленк 20-4", заявив, що Україна стала заручницею ігор двох держав.

"Найстрашніше, що ми вже багато років перебуваємо, справді, "затравкою" перед обідом великих двох мегагігантів, якими є і Росія, і США. Сьогодні нами, як червоною ганчіркою, махають, не дивлячись ні на що. Адже, дійсно, використання нашого повітряного простору з метою можливої ​​атаки на третю державу – це ж якраз і є показник нашого суверенітету. Хлопці, це ж не наша історія, це ж не наш конфлікт, це ж не наше протистояння. Нас сюди втягують, їм потрібен коридор, повітряний коридор для підходів до російського кордону для атаки на їхні об'єкти. Але ми повинні для себе чітко розуміти, що ми стаємо заручниками цієї бравади і цих ігор", – заявив Ілля Кива.

Новини за темою: І внутрішнє, і зовнішнє управління Україною – неефективні, – Карасьов

Парламентар застеріг: "Прилетіли американські ядерні бомбардувальники, які використовують наш повітряний простір для своїх стратегічних питань. Отож, послухайте, коли вони полетять, смерть залишиться у нас".

Ілля Кива наголосив, що польоти американських бомбардувальників в повітряному просторі України – це ще одне свідчення зовнішнього керування нашою державою.

"Американські біологічні лабораторії, контроль над повітряним простором, на сьогодні директиви Держдепу і посольства США щодо призначень тих чи інших людей... І куди не копни, в нашому житті всюди Америка", – заявив гість студії.

Читайте також: "Навчання "Поінт Бленк 20-4": Як винищувачі НАТО вчилися збивати російські бомбардувальники".

Як повідомляли раніше, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук і народний депутат Ренат Кузьмін звернулися до голови Національної поліції України Ігоря Клименка з вимогою розпочати кримінальне розслідування за фактом зараження чотирьох співробітників Українського науково-дослідного протичумного інституту ім. І. І. Мечникова (м. Одеса) вірусом COVID-19, зразки якого вони досліджували.