"Україну треба витягувати з болота": Саакашвілі розповів про свою цікаву зустріч із президентом Зеленським

За словами Саакашвілі, Зеленський готовий до неординарних кроків

Міхеіл Саакашвілі 

Думская

Новопризначений голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі заявив, що "Україну треба витягувати з болота" і це зможе зробити Володимир Зеленський - президент, який "ніколи не був злодієм і ніколи ним не стане". Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні я мав тривалу і цікаву зустріч з президентом Зеленським. Я думаю, він прекрасно розуміє, що у країни немає альтернативи швидким змінам і що без того, щоб не стояти на місці і рухатися вперед, поганий тягар минулого нас швидко наздожене і переїде. Тому президент дуже рішуче налаштований на радикальні реформи і зміни", - зазначив Саакашвілі.

Він також зауважив, що йому сподобався настрій президента, який готовий йти на неординарні кроки, про що свідчить і саме призначення Саакашвілі. 

"В основному його відмовляли ті, хто хочуть, щоб в Україні зберігався статус-кво, а статус-кво - це болото. Україну треба витягувати з болота, а це може зробити тільки президент, який ніколи не був злодієм і ніколи ним не стане (я впевнений, що президент Зеленським таким і є) і у якого є амбіція залишитися в історії України людиною, яка змогла щось зробити для свого народу і для кожного українця", - написав Саакашвілі.

Він запевнив, що готовий максимально допомагати президенту "з урахуванням мого досвіду, моїх успіхів та моїх невдач". 

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії та колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ

Loading...