Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україну очікує правова катастрофа, – Піскун розповів про лист Союзу юристів до президента

Святослав Піскун Скріншот відео

Правники висловили своє занепокоєння, зазначив колишній генпрокурор

Союз юристів України звернувся з листом до президента України Володимира Зеленського, де йдеться про те, що подальше зволікання з реформою правоохоронної системи, направленою на стабілізацію державності в Україні, призведе до правового колапсу у державі.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив тричі генеральний прокурор України у 2002-2003, 2004-2005 і 2007 р., голова Союзу юристів України Святослав Піскун.

Гість студії розповів, що Союз юристів України звернувся з листом до президента України Володимира Зеленського.

"У ньому ми виклали своє занепокоєння. Союз юристів України, який обіймає 35 тисяч юристів..., найдосвідченіша громадська організація юристів, нам 30 років, як незалежності України, ми з 1991 року існуємо. І тому ми написали листа президентові, що через подальше зволікання з реформою правоохоронної системи, направленою на стабілізацію державності в Україні, нас очікує правова катастрофа і правовий колапс у державі. Тому ми занепокоєні цим, і я думаю, що нас підтримають дуже багато людей, які хоч трохи розуміються на праві", – заявив Святослав Піскун.

Новини за темою: Піскун заявив, що звільнився з посади радника генпрокурора за власним бажанням

Нагадаємо, раніше Святослав Піскун заявляв, що такого знущання над правоохоронними органами, як зараз, не було навіть за президентства Петра Порошенка.

Додамо, 31 липня генеральний прокурор України Ірина Венедіктова заявила, що призначила своїм радником Святослава Піскуна через його досвід та ефективність.

Як повідомляли, 25 серпня радник генпрокурора України Святослав Піскун заявив, що написав заяву про звільнення за власним бажанням.Loading...