Українці знову можуть подорожувати до Лівану та Багамських островів, - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Фото з відкритих джерел

Наразі українці можуть поїхати у 25 країн

Громадяни України знову можуть подорожувати на Багамські острови та до Лівану. Про це під час брифінгу повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає "Радіо Свобода".

"Минулого брифінгу я оголосив 23 країни, до яких могли поїхати українці. Зараз таких країн стало 25. Додалися Багамські острови. Погоджуюся, дуже віддалена точка, хоча і приваблива для туризму. І Ліван. Менш популярний напрямок серед українських туристів, хоча країна є надзвичайно цікавою", – сказав Кулеба.

Зазначимо, що в’їзд до Лівану можливий тільки через міжнародний аеропорт Бейрута та за наявності негативного тесту на COVID-19, зробленого не пізніше ніж за 96 годин до прильоту в країну. По прильоту буде проведений ще один тест на наявність COVID-19. Оплата за тест включена до вартості авіаквитка.

У випадку з Багамами необхідно подати результати тесту на відсутність коронавірусу одразу після приїзду. Тест мав бути зробленим упродовж останніх 10 днів.

Новини за темою: Криклій назвав країни, які відкрили кордони для українців

Нагадаємо, раніше Дмитро Кулеба оцінив ймовірність потрапляння України в список країн "зеленої" зони за результатами його перегляду Євросоюзом 14 липня.Loading...