Українці не в змозі сплачувати драконівські комунальні тарифи, – Загородній про необхідність списання боргів

Юрій Загородній "Опозиційна платформа - За життя"

"Слуга народу" не хоче займатися такими питаннями, бо відстоює інтереси не українського народу, заявив нардеп

Парламент має ухвалити законопроєкти, які дозволяють списати борги за комунальні послуги, оскільки люди не мають змоги сплачувати драконівські комунальні тарифи.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній.

"Сьогодні треба розглядати питання про те, щоб ухвалити законопроєкти, які списали б борги за комунальні послуги, тому що борги за комунальні послуги наростають і люди не в змозі сплачувати ці драконівські комунальні тарифи. Наша фракція розробила такі законопроєкти. Вони вже майже рік знаходяться у Верховній Раді – про списання заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги і законопроєкти, які привели б до зменшення ціни на газ майже удвічі. Але, знову ж таки, "Слуга народу" цим не займається і не хоче цього робити, бо вони сьогодні відстоюють інтереси не українського народу", – сказав Юрій Загородній.

Новини за темою: Хто компенсує українцям переплату за тарифами, які 5 років тому підняли на 25%? – Володимир Кацман

Парламентар сумнівається, що під час нової сесії ВРУ зроблять кроки до того, щоб послабити залежність України від міжнародних фінансових структур і транснаціональних корпорацій.

Нагадаємо, економічний аналітик Віктор Скаршевський заявив, що підготовка до опалювального сезону в Україні може бути зірвана через велетенські борги на газовому ринку, які вже перевищили 114 мільярдів гривень.

Читайте також: "Стягнення боргів по-новому: Які нововведення пропонують нардепи у сфері ЖКГ".