live

"Український тиждень" у Європарламенті перенесли через коронавірус

Європарламент

Захід мав відбутися 3-5 березня

"Український тиждень" у Європейському парламенті, який мав відбутися з 3 по 5 березня, перенесли на невизначений термін у зв’язку з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на представництво України при ЄС.

"Запланований на 3-5 березня "Український тиждень" в Європейському парламенті переноситься на невизначений термін у зв’язку з обмеженнями Європарламенту щодо проведення масових заходів через поширення коронавірусної інфекції COVID-19", - зазначили у представництві.

Повідомляється, що як тільки обмеження будуть скасовані, українське представництво буде опрацьовувати нові можливості для проведення запланованих заходів.

Зазначається, що під час "Українського тижня" в Європарламенті планувались дискусії за участі провідних європейських політиків, українських чиновників, дипломатів, науковців і громадських активістів.

Окрім "Українського тижня" повідомляється про скасування ще цілої низки заходів.

Зокрема, скасовано слухання в комітетах, візити делегацій, особисті візити до членів парламенту та співробітників, семінари, культурні заходи та виставки тощо.

Доступ в будівлю Європейського парламенту заборонений особам, які відвідали протягом останніх 14 днів райони поширення коронавірусу, а також тим, хто контактував із зараженими особами.

Раніше міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що в Україну найближчим часом прибуде делегація з Ірану по справі катастрофи літака "МАУ", і ситуація зі спалахом коронавірусу не має стати на заваді.

Loading...