Українські промисловці звертаються за допомогою до Медведчука, бо не вірять владі, - Марчевський

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Українські промислові підприємства звертаються до лідера партії ОПЗЖ Віктора Медведчука, тому що не вірять владі. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

Так політик прокоментував робочу поїздку Віктора Медведчука на українські підприємства, з яких, завдяки зустрічі голови політради ОПЗЖ з керівництвом РФ, були зняті російські санкції.

"Такі організації, як Асоціація машинобудівників, а в неї входить близько двохсот підприємств і це сотні тисяч робочих місць, вже не має ніякої надії на звернення до української влади. Асоціація звернулася до опозиційного політика Віктора Медведчука, який дійсно зміг включитися в цей процес і допоміг їм повернути ринки збуту, які забрала у них минула влада, ввівши так звані санкції і отримавши натомість дзеркальні санкції від Росії. Це означає, що бізнес, підприємці, великі промисловці нинішній владі вже не вірять, не покладають ніяких надій і звертаються до опозиційних політиків", - підкреслив Марчевський.

Після зустрічі Віктора Медведчука з президентом і представниками влади Російської Федерації, в односторонньому порядку були зняті санкції з трьох українських підприємств. Відкриття ринків збуту, вважає Марчевський, необхідне для української економіки.

"Коли у нас катастрофічно зростає рівень безробіття - Віктор Медведчук повертає близько 150 тисяч робочих місць. Вони повертаються зараз в країну, завдяки відкриттю старих ринків збуту, які були втрачені за останні роки. Це колосальний поштовх і підйом для економіки. Особливо коли наша економіка на дві третини складається з запозичених грошей, коли в бюджеті дефіцит в 300 мільярдів гривень, Коли ми витрачаємо 120 мільярдів гривень на обслуговування зовнішнього боргу", - говорить Марчевський.

Марчевський також зазначив, що, попри протидію з боку влади, головне завдання "Опозиційної платформи - За життя" - діяти в інтересах людей і української економіки.