live

Українська влада 20 років постійно озирається, а це призводить до боягузтва та зради, – Піскун

Святослав Піскун Фото - скріншот

"А хто нам більше дасть?"

Українська влада протягом 20 років постійно оглядається – на Захід чи на Схід, а такі "оглядки" призводять до боягузтва та зради з боку влади.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив генеральний прокурор України у 2002-2003, 2004-2005, 2007 роках Святослав Піскун.

"Я думаю, що проблеми у нашій країні зараз існують і почалися з того, що влада не стала владою для держави Україна, бо вона не змогла організувати людей під своєю егідою для того, щоб постала повноцінна нормальна держава. Тому що наша влада протягом 20 років постійно оглядається – чи ліворуч, чи праворуч, чи на Захід, чи на Схід. "А хто нам більше дасть? А чи не заарештують мої рахунки у Європі чи Америці? Я не можу сказати нічого проти валютного фонду, тому що завтра мої гроші пропадуть, які я накрав і вивів, будучи при владі тут багато років…" І оця "оглядка" і на людей, і на зовнішнє призводить до боягузтва та зради з боку нашої влади протягом 10-15 років", – заявив Святослав Піскун.

Новини за темою: Рябошапку треба відпустити, хай не мучиться, – Бужанський

Нагадаємо, колишній генеральний прокурор України Святослав Піскун під час Всеукраїнського форуму правознавців "Про стан національної правової системи" заявив, що понад 500 осіб - делегатів з усієї України - виробили резолюцію, як виправити антиукраїнські закони, ухвалені новою владою.

Loading...