Українська сторона обіцяє, але нічого не виконує, – Лазарєв про мирне врегулювання на Донбасі

Політолог Олександр Лазарєв Скріншот відео

Влада не втілює політичну частину "Мінська", заявив політолог

Українська сторона обіцяє виконати політичну частину Мінських домовленостей, але нічого не робить.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Лазарєв.

Експерт, коментуючи ситуацію зі зривом перемир’я на Донбасі, нагадав, що передувало режиму припинення вогню на лінії розмежування.

"Звідки взагалі взялася ця тиша і перемир'я? Були телефонні переговори Єрмака (керівник Офісу президента України. – Ред.) і Козака (заступник голови адміністрації президента РФ. – Ред.), там де Єрмак обіцяв для Козака виконання багато чого, наобіцяв виконання політичної частини Мінських угод. За це їм дали дзвінок із Путіним, переговори Зеленського і потім – тишу. Авансом дали. Що найцікавіше, дали авансом. І Єрмак, відповідно, пообіцяв, Офіс президента, "Слуга народу", умовно кажучи, групи впливу – вони зробили як: ми обіцяємо все, що вони там хочуть почути, а робити ми будемо так, як ми хочемо, як ми вважаємо за потрібне", – зазначив політолог.

Новини за темою: Віктор Чорний: Для виконання політичної частини "Мінська" влада не зробила нічого

Олександр Лазарєв продовжив, що інша сторона це побачила і "аванс" завершився. За його словами, українська сторона спохопилася і закликала до перемовин між радниками президентів.

"Чи будуть ці переговори? Швидше за все, будуть, але до чого вони призведуть? Тобто знову наша сторона наобіцяє, знову немає у них механізму та імперативу для того, щоб втілювати політичну частину "Мінська". І знову та сторона подивиться і каже – більше ми з вами не зустрічаємось. Тому що я розумію, навіщо це потрібно Зеленському, навіщо це потрібно "Слузі народу". У них реально катастрофічна ситуація з рейтингами на південному сході. "Опозиційна платформа – За життя" фактично акумулює на себе всю ту частину електорату. Що у них – їм треба щось говорити, пропонувати, ось вони і пропонують. Питання – навіщо в цьому брати участь Росії, Німеччині та Франції? Яка вигода цим сторонам?" – зазначив політолог та додав, що, на його думку, заява президента України про зустріч "нормандської четвірки" викликає сумнів, що така зустріч відбудеться.

Новини за темою: Чи можливо змусити "зелені кнопки" голосувати за мир? – Ірина Паламар назвала важіль

Нагадаємо, як ідеться у заяві "Опозиційної платформи – За життя", оприлюдненій на сайті політсили, українська влада зриває перемир'я на Донбасі, позбавила пів мільйона громадян права голосу і повинна понести за це відповідальність.Loading...