Українська спілка інвалідів війни закликала Зеленського відреагувати на відкритий лист Медведчука

Громадська організація "Українська Спілка інвалідів війни (учасників бойових дій)" звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням відреагувати на відкритий лист голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука. Відповідний лист є у розпорядженні ZIK.

Наводимо його текст дослівно:

Президенту України

Шановний Володимире Олександровичу!

Громадська організація "Українська Спілка інвалідів війни (учасників бойових дій)" за дорученням членів організації, які підтримали Вашу кандидатуру рік тому, як і раніше вважає саме Вас найкращим вибором для нашої країни на сьогоднішній день. Ми віримо Вам і віримо в Вас. Ми знаємо, що реформи не робляться помахом чарівної палички, і розуміємо, що Вам потрібен час для того, щоб зробити наше життя кращим, а нашу з Вами країну сильнішою. Ми готові і далі підтримувати Вас на шляху до реформ нашого життя. Ми довіряємо Вам не дивлячись на різні інсинуації Ваших і наших спільних ворогів.

З огляду на все вищесказане, ми б хотіли, щоб і Ви так само вірили в нас і довіряли нам. Невід'ємною частиною такої довіри є зворотний зв'язок від Вас, пане Президенте. У суспільстві є багато питань, і це нормально. Адже не завжди людям зрозумілі Ваші кроки і мотивації, деякі з них треба пояснювати. Це також частина роботи Президента.

Нещодавно ми побачили в пресі лист пана Медведчука. Там був ряд питань, які непогано було б пояснити всій країні.

Наприклад, питання війни, яка триває. Ми знаємо, що Ви щиро не хочете, щоб війна тривала. Ми також розуміємо, що Ви особисто намагаєтеся і ведете переговори з усіма, від кого може залежати протистояння на Сході України. Однак, ми не розуміємо, чому до цих пір немає рішучих кроків у досягненні миру, немає прогресу в цьому процесі.

Не менш актуальним є питання тарифів, підняте в цьому ж листі. Ви в передвиборній кампанії анонсували "кінець епохи бідності". Ми розуміємо, що бідність не подолати відразу, що це довгий процес. Але дайте відповідь суспільству і нам, яким чином Ви боретеся з тими, хто грабує країну? І коли ця епоха бідності закінчиться? Ми готові чекати, але ми хочемо розуміти терміни і механізми роботи.

Питання насильницької українізації також актуальне. Справа в тому, що його як і раніше використовують Ваші вороги для тиску на Вас і на громадську думку. Пора визнати, що безліч людей в цій країні говорять російською мовою. Зрештою, погодьтеся, люди говорять на тій мові, яка їм зручна, і немає сенсу змушувати їх говорити на тій мові, якої вимагає політична кон'юнктура.