Українська політика – це наш Голлівуд, – журналістка

Світлана Крюкова Скріншот відео

Тут концентруються таланти, ресурси, гроші, каже Світлана Крюкова

В Україні немає своїх розважальних чи спортивних шоу, цю роль в країні виконує політика. В Україні політика – це наш Голлівуд. Це місце, де концентруються таланти, ресурси, гроші, спонсори, амбіції, кар'єри.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

Журналістка зауважила, що в Україні – незвичайна влада, адже таку кількість скандалів, "атракціонів", різноманітних інформаційних приводів щодо представників влади за кордоном годі собі уявити.

"У нас наш Голлівуд – це наша політика. У нас немає свого шоу, як в інших країнах, немає спортивних шоу, немає розважальних шоу. Ті, які у нас є на деяких розважальних каналах, це не той формат, це дуже вузьке шоу. У нас політика – це місце, де концентруються таланти, ресурси, гроші, спонсори, амбіції, кар'єри, тобто той соціальний ліфт, який багато молодих людей і вже немолоді розглядають як єдину можливість досягти успіху", – сказала Світлана Крюкова.

Новини за темою: Місцеві вибори свідчать про серйозну поразку бренду "Слуга народу", – політолог

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

Політолог Олександр Лазарєв прогнозує, що "слуг народу" у коаліції в місцевих радах не братимуть, бо "зі слабкими не домовляються".

Як зазначив політолог Руслан Бортник, партія "Слуга народу" дуже крихка, спільних цінностей, принципів, етики, цілей, горизонтів у цієї політичної сили немає. Це класичний колос на глиняних ногах.Loading...