Українська делегація в ТКГ запровадить посаду речника

Олексій Резніков Фото з відкритих джерел

Речник буде висловлювати єдину позицію представників української делегації

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що в українській делегації у Тристоронній контактній групі у Мінську з'явиться речник для висловлення єдиної позиції представників. Про це він сказав в ефірі "Свобода слова".

"Зараз йде підбір, буде введено таку посаду спікера української делегації в Тристоронній контактній групі, завданням якого буде якраз фокусувати всі сигнали, "one voice" від імені української делегації. Це висновок, який ми зробили, і ми будемо зараз виправлятися", - зазначив Резніков.

Він додав, що всі члени української делегації займають проукраїнську позицію, а слова заступника голови делегації Вітольда Фокіна про амністію для НЗФ, вирвали з контексту.

Новини за темою: Фокін увійшов у ТКГ після того, як онука познайомила його із Єрмаком

Раніше повідомлялося, що заступника голови делегації України в ТКГ щодо Донбасу Вітольда Фокіна планують викликати в Раду для пояснень через його заяви про загальну амністію та особливий статус Донбасу.

Також керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук відреагував на слова Вітольда Фокіна щодо надання особливого статусу для всієї території Донбасу та заявив, що через такий крок його колегу на переговорах в Мінську можуть вивести зі складу ТКГ

Loading...