Українська делегація у ПАРЄ "здулася" і влаштувала дитячий демарш, – Ставнійчук

Марина Ставнійчук Скріншот відео

Нині Україна пожинає плоди бездіяльності влади за останні 5 років, каже Марина Ставнійчук

Українська делегація не була присутня на попередній сесії ПАРЄ, влаштувавши дитячий демарш, а нині Україна пожинає наслідки бездіяльності за останні 5 років.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила заслужена юристка України, членкиня Венеціанської комісії у 2009-2013 роках Марина Ставнійчук.

"Парламентська асамблея Ради Європи створена як парламентська платформа для співпраці… Тут ситуація яка: коли ми минулого разу не поїхали і не долучилися до роботи 70-ї сесії ПАРЄ, коли вона була тільки сформована і нам треба було зайняти членство у комітетах ПАРЄ – у моніторинговому, у юридичному чи правовому комітеті, в інших комітетах, практично, українська делегація "здулася". Ми ж не були на минулій сесії. Ми робили дитячий демарш. Ось маємо на цій сесії відповідні наслідки", – заявила Марина Ставнійчук.

Гостя ток-шоу вважає, що нині Україна у ПАРЄ пожинає наслідки попередніх п’яти років бездіяльності.

Новини за темою: ПАРЄ проголосувала за відновлення повноважень Росії у повному обсязі

"Майте на увазі, що ця та інші інституції – як Венеціанська комісія, як Конгрес місцевих регіональних влад у Раді Європи – всі вони створені для діалогу. Коли ми тут, в Україні, починаємо звинувачувати європейські структури, що вони до нас не так, що ми ось такі, а вони не розуміють, – нам треба чітко розуміти, що в останні 5 років у нас був подвійний стандарт. Ми говорили "європейська інтеграція", а робили – "корупція". Що відбувалося в країні? Жодних реальних реформ і таке інше. Оце все ми сьогодні пожинаємо наслідки того всього, що було зроблено і не зроблено в Україні за останні 5 років", – заявила Марина Ставнійчук.

Вона закликала не нападати на ПАРЄ, яка має свої цінності і захищає їх, проте втомилася від України.

"Якщо Україна не зробить висновків із того всього, що відбувається, то ми будемо і далі пасти задніх", – наголосила Марина Ставнійчук.

Як повідомляли, ПАРЄ ухвалила нову санкційну процедуру для країн, що здійснили серйозні порушення.

Більше на цю тему читайте: "Нові обличчя на головних посадах ПАРЄ: Президент – бельгієць Дамс, віцепрезидент – українець Мережко".Loading...