Україні в ПАРЄ стає дедалі важче протидіяти російським наративам, - Ясько

ПАРЄ. Фото: Council of Europe/Ellen Wuibaux/Flickr

Ясько зазначила, що в політичних групах і комітетах ПАРЄ "більшість людей або мають проросійську позицію, або вірять російським наративам, або вони просто не знають якоїсь інформації"

Українській стороні стає дедалі важче протидіяти російським наративам і боротися за національні інтереси на міжнародній арені, зокрема в Парламентській асамблеї Ради Європи. Про це заявила керівник постійної делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько, пише "Укрінформ".

"Як людина, яка займається нашою позицією в ПАРЄ, я розумію, наскільки українській стороні стає важче від того, коли з’являються такі наративи, як включення представників ОРДЛО до переговорного процесу. Нам постійно треба говорити про те, що жодних терористів ніхто не включатиме, що нам потрібні справжні представники Донецької та Луганської "республік". Але тут виникає багато небезпек: я не до кінця розумію, що означає "включити справжніх представників Луганська та Донецька?" - зазначила нардеп.

Вона наголосила, що це питання викликає багато як юридичних, так і політичних наслідків і ризиків.

"Тобто я не розумію, чи є це позитивним для України в контексті нашої міжнародної позиції... Тому, якщо їм розповідати ті новини, що стосуються мінського процесу, тут виникає дуже багато небезпек, і нам боротися за наші українські національні інтереси стає важче", - заявила керівник делегації.

Ясько додала, що в політичних групах і комітетах ПАРЄ "більшість людей або мають проросійську позицію, або вірять російським наративам, або вони просто не знають якоїсь інформації".

Новини за темою: Зимова сесія ПАРЄ закінчилася: Які підсумки суперечок щодо Росії

Як відомо, ПАРЄ скасувала квітневу та червневу сесії через пандемію COVID-19. Віцеспікер підкреслив, що робота комісій ПАРЄ триває в онлайн-режимі, парламентарії обговорюють подолання пандемії коронавірусу та його наслідків.Loading...