Україні слід було дотримуватися нейтралітету щодо конфлікту між Вірменією та Азербайджаном, – економічний аналітик

Віктор Скаршевський Скріншот відео

Це була б найбільш правильна позиція, наголосив Віктор Скаршевський

Україна зіпсувала практично з усіма сусідами відносини і продовжує цим займатися. Тож нашій країні слід було продовжувати дотримуватися нейтралітету щодо конфлікту між Вірменією та Азербайджаном стосовно Нагірного Карабаху.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив економічний аналітик Віктор Скаршевський.

"Я вважаю, що треба було продовжувати дотримуватися нейтральності з приводу конфлікту Азербайджану та Вірменії в Нагірному Карабасі. Це була б найбільш правильна позиція, тому що, насправді, у нас в Україні вже зіпсовані відносини у різний час і з Польщею, і з Угорщиною, і з Білоруссю також. Навіщо ставати на чиюсь сторону? Треба було дотримуватися... Як і спочатку щодо Білорусі був теж нейтралітет", – сказав Віктор Скаршевський.

Новини за темою: МЗС Туреччини порівняло Нагірний Карабах та Україну

Економічний аналітик нагадав, що Україна продовжує торгівлю із РФ та Білоруссю, притім в останньої наша країна купує нафтопродукти, машинобудівну продукцію тощо.

"Ми вже зіпсували практично з усіма сусідами відносини і продовжуємо цим займатися. А з точки зору, якби ми отримували якусь хоча б економічну вигоду, фінансову вигоду, то ми, навпаки, отримуємо мінус в економіці і фінансах, і ще й політичний, і дипломатичний. Так і живемо", – сказав Віктор Скаршевський.

Нагадаємо, 27 вересня Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні та звинуватили одне одного в ескалації насильства в Нагірному Карабасі.

Згодом Вірменія оголосила у країні воєнний стан і загальну мобілізацію резерву.

Пізніше указ про оголошення воєнного стану в країні підписав президент Азербайджану Ільхам Алієв. 

Своєю чергою, Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш під час телефонної розмови з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим закликав останнього до припинення вогню в Нагірному Карабасі.

Loading...