Україні потрібно дружити з Європою і не сваритися взагалі ні з ким, – Вадим Рабінович

Народний депутат Вадим Рабінович "Опозиційна платформа - За життя"

За його словами, не можна ставити економіку в залежність від політики

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович заявив, щоб Україна була сильною економічною державою, необхідно не тільки дружити з Європою, але й припинити будь-які конфлікти. Про це він розповів під час ток-шоу "18" на телеканалі ZIK

"Ви знаєте, нам обов'язково треба дружити з Європою, нам не треба сваритися з європейцями. Це дуже важливо. Нам не треба сваритися взагалі ні з ким. Для того, щоб нам відтворити Україну сильною економічно, нам в першу чергу потрібно припинити всі конфлікти. Я за те, щоб ми дружили з Європою, з Росією, з Америкою, з Китаєм, з усіма абсолютно", - сказав політик.

Новини за темою: "Шість невдалих експериментів": В Україні слід перейти до парламентської форми правління, – Рабінович

Також Рабінович наголосив, що не можна в жодному випадку робити так, що економіка стає залежною від політики. 

"І ні в якому разі не ставили економіку в залежність від політики, як це відбувається при продажу "Мотор Січ" або інших. Тому, дивіться, інших шляхів все одно немає, до цього прийдуть, тільки прийдуть більше ще бідними або раніше прокинуться. І те ж саме з виборцем - ми все одно прийдемо до того, що треба управляти країною прагматично. Тому рано чи пізно - це вже від нас залежить", - зауважив народний депутат.

Новини за темою: Рабінович подав до ВРУ проєкт закону про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок

Нагадаємо, раніше співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Вадим Рабінович заявив, що в один з найскладніших періодів в історії світу, економічна тупість чинної влади зашкалює.