Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україна запросила Кіпр взяти участь в Кримській платформі

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та посол Республіки Кіпр в Україні Луїс Телемаху МЗС України

Відповідне запрошення було зроблене під час зустрічі із послом Кіпру

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілася з послом Республіки Кіпр в Україні Луїсом Телемаху та запросила кіпрську сторону долучитися до діяльності Кримської платформи. Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Згідно з повідомленням, зустріч дипломатів відбулася у понеділок, 23 листопада. Перша заступниця міністра висловила вдячність за підтримку Кіпром суверенітету та територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів як на двосторонньому рівні, так і в рамках ООН та ЄС при ухваленні відповідних резолюцій та рішень.

Новини за темою: Естонія оголосила про бажання участі у Кримській платформі

Окрім цього, Джапарова поінформувала про останній розвиток подій в Криму та запросила кіпрську сторону взяти участь у діяльності ініціативи "Кримської платформи".

Зі свого боку посол запевнив, що кіпрська сторона продовжує неухильно дотримуватися позиції щодо невизнання тимчасової окупації українського півострова.

Новини за темою: Велика Британія підтримала створення Кримської платформи, - МЗС

Як зазначається, співрозмовники також обговорили питання двосторонньої взаємодії у рамках міжнародних конвенцій та ініціатив щодо гендерної рівності, протидії насильству проти жінок та збереження світової культурної спадщини.

Новини за темою: США готові до співпраці над створенням Кримської платформи, - МЗС

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що міжнародний саміт Кримської платформи з деокупації півострова відбудеться у травні 2021 року в Києві.

Loading...