live

Україна закликала Європарламент засудити візит французької делегації в Крим

Микола Точицький Міністерство закордонних справ України

Візит призначений на 30 червня - 2 липня

Представник України при Європейському Союзі Микола Точицький звернувся до керівництва Європарламенту із закликом засудити візит французьких євродепутатів в тимчасово окупований Крим. Про це повідомляє пресслужба представництва України при ЄС.

Як зазначається, лист з відповідним закликом було направлено на ім'я президента Європарламенту Давида Сассолі та глави комітету ЄП у закордонних справах Девіда Макалістера.

"Організація цього візиту є черговою марною спробою Росії легітимізувати свої незаконні дії на українській території, зокрема проведення протиправного "голосування" про внесення змін у конституцію Російської Федерації. Крім того, такий візит окремих французьких євродепутатів не тільки порушує законодавство України, але й суперечить офіційній позиції Європейського Союзу щодо безумовної підтримки територіальної цілісності України", - повідомив Точицький.

Також він закликав Європарламент не бути частиною гібридних спроб Росії легітимізувати анексію Криму.

Новини за темою: Україні потрібен Крим, а не компенсація за територію, - Кулеба

Раніше повідомлялося, що французькі депутати Європарламенту планують відвідати окупований Крим. В "адміністрації" півострова заявили, що делегація прибуде з метою оцінки процесу голосування щодо змін у Конституцію Росії.

Згодом, заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова зустрілася з послом Франції через нелегальний візит депутатів Європарламенту в окупований Крим.

Loading...