Україна висловила протест Білорусі через контакти з окупаційною владою Криму

У МЗС обурені участю представника "кримської влади" в Форумі регіонів Білорусі та РФ

МЗС України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

МЗС України висловило протест Білорусі у зв’язку з участю представника окупаційної влади Криму у Форумі регіонів Білорусі та Росії. Про це повідомила пресслужба українського дипвідомства.

Зазначається, що у зв’язку з інцидентом до Міністерства викликали радника білоруського посольства. "01 жовтня до МЗС України був запрошений радник-посланник Посольства Республіки Білорусь в Україні (у зв’язку з відсутністю посла РБ у Києві) для надання пояснень у зв’язку з участю у VII Форумі регіонів Білорусі та РФ представника російської окупаційної адміністрації Володимира Константінова (у форматі відеоконференції)", – йдеться в повідомленні.

У МЗС заявили, що Україна вважає неприпустимими подібні недружні кроки білоруської сторони, які "ставлять під сумнів приналежність до України" анексованого Криму й Севастополя. Водночас білоруський дипломат відповів, що офіційна позиція Білорусі на підтримку територіальної цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах не змінилася.

Новини за темою: В Україні повідомили, як будуть називати Лукашенка через його нелегітимність

Нагадаємо, нещодавно посол Білорусі в Україні Ігор Сокол заявив, що проведення Форуму регіонів обох країн в Гродно скасовано. За його словами, українська сторона звернулася до Білорусі з ініціативою перенести захід на 2021 рік.

Loading...