Кулеба: Україна "відгрібає" від Грузії через заяви Саакашвілі

Дмитро Кулеба Фейсбук МЗС України

Кулеба наголосив, що Саакашвілі у своїх коментарях щодо ситуації в Грузії не представляє позицію України

Публічні заяви голови виконавчого комітету Національної ради реформ України та колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі завдають шкоди українсько-грузинським відносинам. Про це під час брифінгу заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає "Європейська правда".

За словами міністра, кожна заява Саакашвілі закінчується тим, що українського посла викликають в МЗС Грузії і висловлюють йому там своє невдоволення.

"Є громадянин України, який не наділений правами представляти позицію держави, але активно коментує ситуацію в Грузії напередодні виборів. Ім'я цього громадянина - Михайло Саакашвілі. Приватна особа виступає, а держава, вибачте, вигрібає", - сказав Кулеба.

Наостанок очільник МЗС наголосив, що пан Саакашвілі є приватною особою і у своїх коментарях щодо ситуації в Грузії не представляє позицію України.

Новини за темою: У нас є перелік посадовців, які висловлюють позицію держав, - МЗС відхрестилося від слів Саакашвілі

Нагадаємо, 10 липня Міністерство закордонних справ Грузії викликало українського посла Ігоря Долгова через заяви голови виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі про нелегітимність нинішнього грузинського уряду.Loading...