Україна відкриє нове консульство в Румунії, – Кулеба

За словами міністра МЗС, таке рішення зміцнить відносини між двома країнами

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Україна відкриє нове консульство в Румунському місті Сігету-Мармацієй. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час робочого візиту до Бухареста, передає прес-служба МЗС України.

За словами дипломата, таке рішення зміцнить відносини між двома країнами. "Я знаю, що це важливе, ключове місце для українців Румунії. Нове консульство створить доступ до якісних сервісів, а також стане інструментом кращої взаємодії з вами для збереження нашої культури та зміцнення відносин України з Румунією", – сказав Кулеба. 

Водночас міністр запросив представників української громади в Румунії долучитися до розробки нової політики МЗС щодо закордонного українства. "Україна потребує нової ефективної політики щодо українців за кордоном. Діаспори змінюються, розширюються територіально, додаються нові громади. Ми в МЗС розпочали роботу над новою політикою, яку ми зможемо подати на розгляд керівництву держави. Хочу, щоб у її розробці брала участь не лише держава, а і самі закордонні українці", – повідомив дипломат.

Новини за темою: Євросоюз профінансує будівництво першої автомагістралі через Карпати

Нагадаємо, нещодавно Україна підписала угоду з Румунією про зміцнення безпеки в Чорному морі. Міжурядова угода визначає правову базу військово-технічного співробітництва між двома країнами.

Loading...