Україна в найближчі роки може стати іграшкою у нових конфліктах, – політолог

Андрій Єрмолаєв

В України був унікальний шанс форсувати мирний процес, зауважив Андрій Єрмолаєв

Україна в найближчі роки знову може стати іграшкою в організованих і інспірованих нових конфліктах.

Про це в ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Андрій Єрмолаєв.

"Незалежно від прізвища президента, на жаль, Україна в найближчі роки може стати іграшкою знову в організованих і інспірованих нових конфліктах, і ось чому. В України був унікальний шанс ці півтора року форсувати мирний процес. Цього дуже чекали в ЄС. До речі, знаменита формула Штайнмаєра – це формула нині чинного президента ФРН, одного з лідерів сучасної німецької політики. Той факт, що після переговорів і очікувань осені 2019 року Україна ні на що виявилася не здатна – ні до внутрішнього національного діалогу, ні до послідовності розв'язання питань війни та миру, створена можлива нова ситуація, в якій будуть, очевидно, різко посилюватися можливості та військово-політична міць Росії", – сказав політолог.

Новини за темою: У повітряний простір України ввійшли бомбардувальники США

Експерт продовжив: "Це може істотно вплинути на перспективи цілої низки регіонів, які зараз перебувають у стані невизнаної самопроголошеної державності. У тому числі – не тільки, а в тому числі так званих "ДНР/ЛНР". Думаю, що російська політика в цьому випадку буде прагматичною і жорстко послідовною. Що ж до наших американських партнерів, так, вони тепер прагматично, як і російські, готуються до загострення по всій лінії центрально-східній, а ця лінія тепер проходить вже через територію України".

Нагадаємо, Комітет у закордонних справах Сенату США погодив кандидатуру Кіта Дейтона на посаду посла США в Україні, однак його призначення ще має затвердити повний склад верхньої палати Конгресу.

Раніше президент України Володимир Зеленський призначив нових послів України в Туніській Республіці та Федеративній Республіці Нігерія. Зокрема, послом у Тунісі призначено Володимира Хоманця. А на місце посла у Нігерії - Валерія Кірдода.

Loading...