Україна та Словаччина підписали угоду про відновлення роботи аеропорту "Ужгород"

Відповідний документ підписали в Братиславі

Підписання угоди про відновлення роботи аеропорту "Ужгород" Twitter / Dmytro Kuleba

Україна та Словаччина під час візиту президента Володимира Зеленського до Братислави підписали угоду про відновлення роботи аеропорту "Ужгород". Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в Twitter.

За словами дипломата, українська та словацька сторони змогли домовитися про функціонування летовища на Закарпатті. "Це були непрості переговори, але я радий, що вони завершилися позитивно. Підписана угода, завдяки якій міжнародний аеропорт "Ужгород" зможе відновити функціонування. Я вдячний словацькій стороні за конструктивний підхід і гарну справу для наших країн і розвитку Закарпаття", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 24 вересня, в Братиславі відбувається офіційна зустріч президента України Володимира Зеленського з його словацькою колегою Зузаною Чапутовою. Офіційна церемонія зустрічі відбулася на площі перед будівлею Президентського палацу в столиці Словаччини.

Новини за темою: Зеленський обіцяє за 2-3 роки відновити всі аеропорти, "які потрібні в Україні"

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський анонсував підписання угоди про відновлення польотів до аеропорту "Ужгород". Таким чином Україна та Словаччина мають посилити співпрацю в торговельно-економічній та інфраструктурній сферах.

Loading...