Україна та Польща укладуть угоду щодо сезонних працівників

Фото з відкритих джерел

Йдеться про спрощення отримання робочих віз

Україна та Польща можуть укласти угоду щодо сезонних працівників, щоб "врегулювати актуальні питання перебування українських трудових мігрантів" у Польщі. Про це йшлося на зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцьким, передає пресслужба МЗС Польщі.

"Враховуючи динаміку прикордонного руху останніх днів, Україна та Польща будуть працювати над відновленням регулярного транспортного сполучення. У цьому контексті також будуть узгоджуватися питання спрощення процедур отримання робочих віз та перетину спільного кордону громадянами", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається у повідомленні пресслужби МЗС, сторони розглядають можливість укладення угоди в галузі працевлаштування сезонних робітників, яка дозволить врегулювати актуальні питання перебування українських трудових мігрантів на території Польщі.

Новини за темою: Чапутович обговорив з Кулебою приїзд до Польщі українських заробітчан

Раніше повідомлялося, що уряд Польщі спростив в'їзд для сезонних працівників зі східних країн, у тому числі і для українців. Заробітчани зможуть відразу приступити до роботи без 14-денного карантину.

Loading...