Україна та Гренада підписали угоду про безвізовий режим

Гренада Фото з відкритих джерел

Документ набере чинності після завершення необхідних внутрішньодержавних процедур

У четвер, 16 липня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та посол Гренади в РФ Олег Фірер підписали угоду між урядами країн про безвізовий режим. Про це повідомляє пресслужба МЗС. 

Так, згідно з документом, громадяни України і Гренади можуть без візових обмежень перетинати кордон строком на 90 днів протягом 180 днів. Зазначається, що угода набере чинності після завершення сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур.

Довідка:
Гренада — острівна держава в Карибському морі, що включає власне Гренаду — найпівденніший із Навітряних островів, а також південну частину островів Гренадини, найбільший із яких — Каріока.

Новини за темою: Безвізу України з ЄС не загрожує ні коронавірус, ні інші причини, – Єврокомісія

Крім цього, під час зустрічі сторони обговорили можливу двосторонню співпрацю між країнами, в тому числі в рамках міжнародних організацій. Зокрема, Гренада висловила свою зацікавленість в іноземних інвестиціях у банківську сферу та туризм.

Зауважимо, наразі Україна не має акредитованого Посла Гренади тому посол Олег Фірер був уповноважений Урядом Гренади на підписання цієї угоди. 

Новини за темою: Україна та Британія почали переговори про безвізовий режим

Нагадаємо, нещодавно віцепрем'єр з питань євроінтеграції Ольга Стефанишина повідомила, що Україна готується до запровадження ще трьох "безвізів" з Євросоюзом. Зокрема, йдеться про так звані промислові, продовольчі та авіаційні безвізи. Loading...