live

Україна та Естонія на Радбезі ООН порушать питання обстрілів біля Золотого

Радбез ООН

Українську делегацію буде очолювати заступник Міністерства закордонних справ України Сергій Кислиця

Україна на засіданні Ради безпеки ООН порушить питання обстрілів поблизу Золотого. Про це повідомив речник постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко на своїй сторінці у Facebook.

"Українську делегацію буде очолювати заступник Міністерства закордонних справ України Сергій Кислиця. Початок засідання відбудеться о 22:00 за київським часом", - сказано в повідомленні.

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу заявив про порушення Росією Мінських угод, а також про те, що підніме це питання на засіданні Радбезу ООН.

"Найрішучішим чином засуджуємо цинічні спроби підтримуваних Росією сил зруйнувати нинішній крихкий статус-кво поблизу Золотого. Сьогодні в Раді Безпеки ООН Естонія підніме це питання про чергове дуже серйозне порушення Росією Мінських угод і обіцянок, даних нею в Парижі", - написав Рейнсалу на сторінці у Twitter.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський збирав сьогодні засідання Ради національної безпеки і оборони за участю секретаря РНБО, керівництва Генерального штабу ЗСУ, Міністерства внутрішніх справ і СБУ. За його підсумками було заплановано брифінг о 12:00.

Раніше повідомлялося про загострення ситуації на Донбасі. НЗФ атакували позиції українських військових та перейшли до наступальних дій зі спробою просунутись за лінію розмежування.

Відзначимо, це загострення відбулося на тлі запланованого на сьогодні, 18 лютого, засідання Радбезу ООН, ініційованого російською стороною. Також аналогічне засідання ініціювала Україна, але на 20 лютого.

Loading...